Biz Kimiz?

Mart Cıvata Bağlantı Elemanları Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. olarak kurulduğu 2007 yılından itibaren sektörde yerini almış, oluşturduğu yenilikler ile teknolojik değişikliklere öncülük etmiş ve sektörün bilinen firmaları arasında yer almıştır. Kaliteli ürün ve servis anlayışı ile iç ve dış piyasa deneyimine sahiptir.

Değişmeyen tek şeyin değişim olduğu mantığıyla, sürekli değişime açık ve sürekli iyileştirmeye dayalı felsefesini benimseyerek bugün İzmir Karabağlarda hizmet vermektedir.

Yurt içinde aktif olarak çalışan Mart Cıvata, müşteri memnuniyetini benimsemiş, müşterilerini iş ortağı olarak özümsemiş bulunmaktadır. Mart Cıvata . ithalat ve ihracatta sektörün içinde olup, cıvata, somun, imbus, matkap uçlu vida-sunta vidası-gijon-düz ve yaylı rondela, dübel, inox  bağlantı, Titanyum cıvata- titanyum somun-titanyum imbus-titanyum rondela-titanyum gijon Grade 2-grade 5-grade 12 kalitede-HEICO LOCK kilitli emniyet pullar(ege bölge distiribütörü)  tüm bağlantı elemanları ve imalat sanayindeki çok büyük bir açığı kapatmakla beraber kaliteyi beraberinde getirmiştir. Ayrıca Türkiye’nin bağlantı elemanı firmalarından biri olmuştur.

Bugün Mart Cıvata, kurduğu son kalite kontrol sistemleriyle ülkenin önde gelen sanayi kuruluşlarıyla markaların ve yan sanayilerin tercihi haline gelerek, bu firmaların lojistik firması olma yolunda güvenle ilerlemektedir.

Mart Cıvata 15 yıldır, mümkün olan en iyi servisi, en uygun fiyatla kaliteden ödün vermeden sunma prensibiyle hareket ederken almış olduğu TSE EN ISO 9001- TSE EN ISO 14001 – TSE EN ISO 27001- TSE EN ISO 10002 belgeleri ile bu kalitesini bir kez daha kanıtlamıştır.